Szemüvegkeret Python PY1008-C3 (PYT0140-C2)
Cikkszám: PYT0140-C2
Cikkszám: PYT0140-C2
Nincs raktáron
MŰANYAG; TELI; NŐI; 50/20/140; FÉNYES,FEKETE,RÓZSASZÍN;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Női
Kaliber
50 mm
Híd
20 mm
Szárhossz
140 mm