Szemüvegkeret Python PY03044-C1-53-15-140 (PYT0113-C1)
Cikkszám: PYT0113-C1
Cikkszám: PYT0113-C1
Nincs raktáron
MŰANYAG; TELI; NŐI; 53/15/140; FÉNYES,BARNA,ZÖLD;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Női
Kaliber
53 mm
Híd
15 mm
Szárhossz
140 mm