Szemüvegkeret Python PY03005-C3-55-17-140 (PYT0109-C3)
Cikkszám:
PYT0109-C3
Cikkszám:
PYT0109-C3
Nincs raktáron
Az árak megtekintéséhez kérem lépjen be!
FÉM; TELI; FÉRFI; 55/17/140; MATT,SÖTÉTKÉK;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
55 mm
Híd
17 mm
Szárhossz
140 mm