Szemüvegkeret Python PY01024-C5-54-16-140 (PYT0091-C5)
Cikkszám: PYT0091-C5
Cikkszám: PYT0091-C5
Nincs raktáron
MŰANYAG; TELI; NŐI; 54/16/140; FÉNYES,FEKETE,PIROS;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Női
Kaliber
54 mm
Híd
16 mm
Szárhossz
140 mm