Szemüvegkeret Python PY00728-C4-54-16-142 (PYT0083-C4)
Cikkszám: PYT0083-C4
Cikkszám: PYT0083-C4
Nincs raktáron
FÉM; TELI; FÉRFI; 54/16/142; MATT,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
54 mm
Híd
16 mm
Szárhossz
142 mm