Szemüvegkeret Python PY00524-C6-54-17-142 (PYT0079-C6)
Cikkszám: PYT0079-C6
Cikkszám: PYT0079-C6
Nincs raktáron
FÉM; TELI; FÉRFI; 54/17/142; FÉNYES,BARNA,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
54 mm
Híd
17 mm
Szárhossz
142 mm