Szemüvegkeret Python PY00524-C1-54-17-142 (PYT0079-C1)
Cikkszám: PYT0079-C1
Cikkszám: PYT0079-C1
Nincs raktáron
MŰANYAG; TELI; FÉRFI; 54/17/142; MATT,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
54 mm
Híd
17 mm
Szárhossz
142 mm