Szemüvegkeret Python PY00523-C3-53-18-142 (PYT0078-C3)
Cikkszám: PYT0078-C3
Cikkszám: PYT0078-C3
Nincs raktáron
FÉM; DAMILOS; FÉRFI; 53/18/142; MATT,FEKETE,SZÜRKE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
53 mm
Híd
18 mm
Szárhossz
142 mm