Szemüvegkeret Python PY00510-C5-48-18-140 (PYT0077-C5)
Cikkszám:
PYT0077-C5
Cikkszám:
PYT0077-C5
Nincs raktáron
Az árak megtekintéséhez kérem lépjen be!
FÉM; TELI; NŐI; 48/18/140; MATT,VILÁGOSKÉK,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Női
Kaliber
48 mm
Híd
18 mm
Szárhossz
140 mm