Szemüvegkeret Python PY00306-C8-51-17-138 (PYT0071-C8)
Cikkszám:
PYT0071-C8
Cikkszám:
PYT0071-C8
Nincs raktáron
Az árak megtekintéséhez kérem lépjen be!
MŰANYAG; TELI; NŐI; 51/17/138; MATT,LILA;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Női
Kaliber
51 mm
Híd
17 mm
Szárhossz
138 mm