Szemüvegkeret PYTHON PYT0017-C8
Cikkszám: PYT0017-C8
Cikkszám: PYT0017-C8
Nincs raktáron
FÉM; TELI; FÉRFI; 49/17/133; MATT,KÉK;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
49 mm
Híd
17 mm
Szárhossz
133 mm