Szemüvegkeret PYTHON PYT0017-C4
Cikkszám:
PYT0017-C4
Cikkszám:
PYT0017-C4
Nincs raktáron
Az árak megtekintéséhez kérem lépjen be!
FÉM; TELI; FÉRFI; 49/17/133; MATT,BRONZ,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
49 mm
Híd
17 mm
Szárhossz
133 mm