Szemüvegkeret PYTHON PYT0016-C4
Cikkszám: PYT0016-C4
Cikkszám: PYT0016-C4
Nincs raktáron
FÉM; TELI; FÉRFI; 55/16/143; MATT,BARNA,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
55 mm
Híd
16 mm
Szárhossz
143 mm