Szemüvegkeret PYTHON PYT0016-C2
Cikkszám: PYT0016-C2
Cikkszám: PYT0016-C2
Nincs raktáron
FÉM; TELI; FÉRFI; 55/16/143; MATT,FEKETE;
Korosztály
Felnőtt
Nem
Férfi
Kaliber
55 mm
Híd
16 mm
Szárhossz
143 mm